MPTG OTOMATİK SIVI GRES POMPALARI HT DAĞITICILAR

SIVI GRES DAĞITICILAR
Pistonlu tip dağıtıcılardır. Her çıkışın sıvı gres bastığını gösteren iğne çubukları (pim) vardır. Bu çubuklar yağlama esnasında dışarı çıkarak sıvı gresin yataklara gittiğini gözle görmemizi sağlarlar. Her çıkış için ayrı ayrı sıvı gres miktarı ayarlanabilir. Pompaya aç-kapa yaptırarak yağlama sağlanır. Kontra setüskür gevşetilir, anahtar ile debi ayarlanır. Her bir turda ( 360 derece) debi 0,1cc kısılır. Kontra setüskür sıkılır. Standart 0,5cc sevk edilir. 0,5cc ( pim 0 mm dışarıda, 5 mm hareket eder) 0,4cc ( pim 1 mm dışarıda, 4 mm hareket eder) - 0,3cc ( pim 2 mm dışarıda, 3 mm hareket eder) 0,2cc ( pim 3 mm dışarıda, 2 mm hareket eder) - 0,1cc ( pim 4 mm dışarıda, 1 mm hareket eder)

HG Seri Sıvı Grease Dozajlı dağıtıcılar
Sıvı Gres için tasarlanmıştır. Minimum 20 bar da çalışmaktadırlar. Sıvı gres pompasının hat basıncını düşüren tipte olması gerekir. Sıvı Gres Pompasının çıkış basıncının minimum 50 bar olmasında fayda vardır. Hattın uzunluğuna göre bu çıkış basıncı 80 bara kadar çıkabilir. Sıvı Gres Vizkosite NLGI 000-00

** Genel Teknik Özellikler: Sıvı gres çalışma vizkosite aralığı NLGI 000-00 . Maksimum çalışma basıncı 5-60 bar ayarlanabilir . Standart çıkış manometrelidir. 0-60 bar. Motor çalışma voltajı MPT 380VAC 0,09kW , Bütün modellerde emiş filtresi mevcuttur 100 micron Digital Timer Zaman ayarı ünitesi özellikleri; Timer açma süresi (ON Pompa çalışma) ve kapatma süresi (OFF Pompa durma) ayrı ayrı 1 Saniye ile 999 saat arası ayarlanabilir. Pompanın elektriğinin kesilmesi durumlarında ; digital timerın kaldığı süreden devam etme özelliği vardır. Böylelikle başa dönme durumu sözkonusu değildir. Çalışma veya durma sürelerinin ne kadar kaldığı , ne zaman pompanın çalışacağı veya duracağı , saniye veya dakika veya saat olarak ekranda görülmektedir. Zaman ayarlı istenirse fiyata sıvı gres düşük seviye ışıklı sesli alarm dahildir. 4 Litre pompaların fiyatlarına metal reservuar bedeli eklenir. 6 litre plastik reservuarlı talebinizde 110 € , 6 Litre Metal reservuarlı talebinizde 70 € , 12 litre Metal reservuarlı talebinizde 95 € fiyat eklenir. 25 Litre metal reservuarlı talebinizde 250 € fiyat eklenir. 40 Litre metal reservuarlı talebinizde 290 € fiyat eklenir.

Yoruma kapalı.