Kurumsal

Hat Yağlama & Otomasyon Sistemleri Tic. Ltd. Şti. 

Değerli müşterilerimiz,
HAT Yağlama Sistemleri Ltd. Şti. olarak 1996 yılından bu yana müşteri memnuniyeti odaklı bir firma yapısı içinde sizlerin huzuruna,  ilk fiyat listemizle çıkmış bulunuyoruz. 20 yıllık kişisel tecrübemizle, firmamızın 10. yılında, başka ürünler satmıyoruz ve sadece yağlama sistemlerine odaklandık.

Amacımız:  Merkezi Yağlama Sistemleri Ekipmanlarını,  birkaç sayfa da  biraraya getirip , pompasını & dağıtıcısını & aksesuarlarını ve bağlantı elemanlarını kolayca seçebilmenizi sağlamaktır. Birbiriyle uyumlu çalışan ürünleri aynı sayfalarda topladık. Hata yapmanızı engellemeye çalıştık ve birbiriyle eşleşmeyen ürünleri ayırdık.

Yağlama Sistemlerini 3 kategoriye ayırdık,
1- Sıvı Yağlama Sistemleri,

2- Sıvı Gres Yağlama Sistemleri, 
3- Gres Yağlama Sistemleri

Merkezi Yağlama Sistemleri projelerinde deneyimleri sürekli analiz eden ve teknolojik olarak gelişmiş ürünleri sizlere esnek fiyat avantajı ile ulaştırmayı görev edindik. Ortak başarı için birlikte çalışmaya, bizi tercih ettiğiniz için ise sizleri mahçup etmemeye özen göstereceğiz. Yenilik ve çözüm noktasında bize güvendiğiniz ve bizimle yola devam ettiğiniz için
TEŞEKKÜR EDERİZ.  

GENEL SATIŞ ŞARTLARIMIZ
* Ürünlerin fiyatları KDV hariç liste fiyatlarıdır. Nakit ödemlerde %10 ilave  indirim uygulanır.

* Fiyatlarda fatura tarihindeki T.C.M.B. Efektif Satış kuru geçerlidir.
* Fiyat listemizde verilen teknik özellikler bilgi amaçlıdır, daha detaylı bilgi için ürün kataloğu veya teknik departmanımıza başvurunuz.
* Ürünlerimizin doğru ve zamanında sevk edilebilmesi için siparişlerinizin hafta içi en geç saat 16:00' ya kadar yazılı onay ile veriniz.
* Kargo ve nakliye firması seçimi, nakliye ücreti ve nakliyenin sigortalanması müşteri sorumluluğundadır.
* Tarafımızdan gönderilen kargonuz sizlere ulaştığı an,  kargonuzu teslim almadan önce  kontrol etmelisiniz, taşımacılık hasar durumunda kargocunuzla  tutanak tutulmalıdır ve kargo firmanızdan ürün hasar bedeli istenmelidir.
* Satın aldığınız ürünler kullanılmadığı ve monte edilmediği takdirde en geç 1 hafta içerisinde iade faturası karşılığında ve satış faturası TL bedelinden iade alınır.
* Firmanıza özel ve imalatı yapılmış veya  sizin için özel olarak getirilen ürünler, iadesi olmayan ürünlerdir.
* Satın alınan ürünlerin iadesi ve değişmesinden kaynaklanan kargo ve ambar ücretleri tarafınıza aittir.
* Arızalı ürünler garanti kapsamına alınması firmamız teknik servisinin incelenmesi sonuçları esastır.
* Matbaa basımı esnasında uluşabilecek  hatalardan firmamız sorumlu değildir. Her hakkı saklıdır HAT2016 © Copyright
* İhbarsız fiyat değiştirme hakkımız mahfuzdur.

33