CMEG OTOMATİK SIVI GRES POMPALARI HG DAĞITICILAR

SIVI GRES DAĞITICILARI
Pistonlu tip dağıtıcılardır. Her çıkışın sıvı gres bastığını gösteren iğne çubukları (pim) vardır. Bu çubuklar yağlama esnasında dışarı çıkarak sıvı gresin yataklara gittiğini gözle görmemizi sağlarlar. Her çıkış için ayrı ayrı sıvı gres miktarı ayarlanabilir. Pompaya aç-kapa yaptırarak yağlama sağlanır. Kontra setüskür gevşetilir, anahtar ile debi ayarlanır. Her bir turda ( 360 derece) debi 0,1cc kısılır. Kontra setüskür sıkılır. Standart 0,5cc sevk edilir. 0,5cc ( pim 0 mm dışarıda, 5 mm hareket eder) 0,4cc ( pim 1 mm dışarıda, 4 mm hareket eder) - 0,3cc ( pim 2 mm dışarıda, 3 mm hareket eder) 0,2cc ( pim 3 mm dışarıda, 2 mm hareket eder) - 0,1cc ( pim 4 mm dışarıda, 1 mm hareket eder)

HG Seri Sıvı Grease Dozajlı dağıtıcılar
Sıvı Gres için tasarlanmıştır. Minimum 20 bar da çalışmaktadırlar. Sıvı gres pompasının hat basıncını düşüren tipte olması gerekir. Sıvı Gres Pompasının çıkış basıncının minimum 50 bar olmasında fayda vardır. Hattın uzunluğuna göre bu çıkış basıncı 80 bara kadar çıkabilir. Sıvı Gres Vizkosite NLGI 000-00

HG Pistonlu Dağıtıcılara Uygun Sıvı Gres Pompaları
** Genel Teknik Özellikler: Bütün modellerde emiş filtresi( 100 Micron) mevcuttur. Sıvı gres çalışma vizkosite aralığı NLGI 000-00 . Maksimum çalışma basıncı 50 bar. Standart çıkış manometrelidir. 0-60 bar. Yağ çıkış miktarı ; 110-220VAC pompalarda 100cc/Dak... 24VDC pompalar da 200cc/Dak.'dır . Digital Timerlı modeller de ; Çalışma (ON) ve Durma ( OFF) aralıkları ayrı ayrı hassas ayarlanabilir. Manuel çalıştırma ( Push button) özelliği vardır. Çalışma süresi 1-99 saniye, Durma süresi 1-999 dakika hassas ayarlanabilir. Çalışma veya Durma süresi ekranda, ne kadar kaldığı görülmektedir. Çalışma süresinde yeşil lamba, Durma süresinde kırmızı lamba yanar. Manuel Timerlı modeller de ön yağlama (pre-lubrication) özelliği vardır. Ürünler 4 Litre Haznelidir. Yüsek basınç sw. ( 20-50 bar) istenirse 60 € eklenir fiyatlara.Timerlı ürünler de Yağ bitimine yakın kırmızı lamba yanar ve buzzer (zil) çalar. 6 Litre Plast. Hazneli istenirse 50 € fiyata eklenir. 6 Litre Plast. Hazneli sıvı gres pompaları için 120 € fiyata eklenir. ** Bütün modeller metal hazneli olabilir. 4 Litre pompaların fiyatlarına metal reservuar bedeli eklenir. 6 litre metal reservuarlı talebinizde 60 € , 12 litre metal reservuarlı talebinizde 90 € fiyat eklenir.

Yoruma kapalı.