CME OTOMATİK SIVI YAĞ POMPALARI HT DAĞITICILAR

SIVI YAG DAĞITICILAR
Pistonlu tip dağıtıcılardır. Her çıkışın yağ veya gres bastığını gösteren iğne çubukları (pim) vardır. Bu çubuklar yağlama esnasında dışarı çıkarak yağın veya sıvı gresin yataklara gittiğini gözle görmemizi sağlarlar. Her çıkış için ayrı ayrı sıvı yağ gres miktarı ayarlanabilir. Pompaya aç-kapa yaptırarak yağlama sağlanır. Kontra setüskür gevşetilir, anahtar ile debi ayarlanır. Her bir turda ( 360 derece) debi 0,1cc kısılır. Kontra setüskür sıkılır. Standart 0,5cc sevk edilir. 0,5cc ( pim 0 mm dışarıda, 5 mm hareket eder) 0,4cc ( pim 1 mm dışarıda, 4 mm hareket eder) - 0,3cc ( pim 2 mm dışarıda, 3 mm hareket eder) 0,2cc ( pim 3 mm dışarıda, 2 mm hareket eder) - 0,1cc ( pim 4 mm dışarıda, 1 mm hareket eder)

HT Seri Sıvı Yağ Dozajlı dağıtıcılar
Sıvı Yağ için tasarlanmıştır. Minimum 10 bar da çalışır. Sıvı yağ pompasının hat basıncını düşüren tipte olması gerekir. Sıvı Yağ Pompasının çıkış basıncının minimum 20 bar olmasında fayda vardır. Hattın uzunluğuna göre bu çıkış basıncı 50 bara kadar çıkabilir.

** Genel Teknik Özellikler: Bütün modellerde standart özel dolum filtresi (250 mikron) ve emiş filtresi ( 60 Micron) mevcuttur.Sıvı yağ çalışma vizkosite aralığı 50-1000 cst, Maksimum çalışma basıncı 50 bar. Standart çıkış manometrelidir. 0-60 bar. Ürünler 4 Litre Haznelidir. Yüsek basınç sw. ( 20-50 bar) istenirse 60 € eklenir fiyatlara. Yağ çıkış miktarı ; 110-220VAC pompalarda 100cc/Dak... 24VDC pompalar da 200cc/Dak.'dır . Timerlı ürünlerde yağ bitimine yakın kırmızı lamba yanar ve buzzer (zil) çalar. Digital Timerlı modeller de ; Çalışma (ON) ve Durma ( OFF) aralıkları ayrı ayrı hassas ayarlanabilir. Manuel çalıştırma ( Push button) özelliği vardır. Çalışma süresi 1-99 saniye, Durma süresi 1-999 dakika hassas ayarlanabilir. Çalışma veya Durma süresi ekranda, ne kadar kaldığı görülmektedir. Çalışma süresinde yeşil lamba, Durma süresinde kırmızı lamba yanar. Manuel Timerlı modeller de ön yağlama (pre-lubrication) özelliği vardır. 6 Litre Plast. Hazneli istenirse 50 € fiyata eklenir. 6 Litre Plast. Hazneli sıvı gres pompaları için 120 € fiyata eklenir. ** Bütün modeller metal hazneli olabilir. 4 Litre pompaların fiyatlarına metal reservuar bedeli eklenir. 6 litre metal reservuarlı talebinizde 60 € , 12 litre metal reservuarlı talebinizde 90 € fiyat eklenir.

Yoruma kapalı.