MPT OTOMATİK SIVI YAĞ POMPALARI HT DAĞITICILAR

SIVI YAĞ DAĞITICILARI ve POMPALARI MPT
Pistonlu tip dağıtıcılardır. Her çıkışın sıvı yağ bastığını gösteren iğne çubukları (pim) vardır. Bu çubuklar yağlama esnasında dışarı çıkarak sıvı yağınn yataklara gittiğini gözle görmemizi sağlarlar. Her çıkış için ayrı ayrı sıvı yağ miktarı ayarlanabilir. Pompaya aç-kapa yaptırarak yağlama sağlanır. Kontra setüskür gevşetilir, anahtar ile debi ayarlanır. Her bir turda ( 360 derece) debi 0,1cc kısılır. Kontra setüskür sıkılır. Standart 0,5cc sevk edilir. 0,5cc ( pim 0 mm dışarıda, 5 mm hareket eder) 0,4cc ( pim 1 mm dışarıda, 4 mm hareket eder) - 0,3cc ( pim 2 mm dışarıda, 3 mm hareket eder) 0,2cc ( pim 3 mm dışarıda, 2 mm hareket eder) - 0,1cc ( pim 4 mm dışarıda, 1 mm hareket eder)

HT Seri Sıvı Yağ Dozajlı dağıtıcılar
Sıvı Yağ için tasarlanmıştır. Minimum 10 bar da çalışmaktadırlar. Sıvı gres pompasının hat basıncını düşüren tipte olması gerekir. Sıvı Yağ Pompasının çıkış basıncının minimum 20 bar olmasında fayda vardır. Hattın uzunluğuna göre bu çıkış basıncı 50 bara kadar çıkabilir. Sıvı Yağ Vizkosite 20-1000 cst

** Genel Teknik Özellikler: Sıvı Yağ çalışma vizkosite aralığı 50-1000cst. Maksimum çalışma basıncı 5-60 bar ayarlanabilir . Standart çıkış manometrelidir. 0-60 bar. Motor çalışma voltajı MPT 380VAC 0,09kW , Bütün modellerde dolum (250 micron) ve emiş filtresi mevcuttur 60 micron Digital Timer Zaman ayarı ünitesi özellikleri; Timer açma süresi (ON Pompa çalışma) ve kapatma süresi (OFF Pompa durma) ayrı ayrı 1 Saniye ile 999 saat arası ayarlanabilir. Pompanın elektriğinin kesilmesi durumlarında ; digital timerın kaldığı süreden devam etme özelliği vardır. Böylelikle başa dönme durumu sözkonusu değildir. Çalışma veya durma sürelerinin ne kadar kaldığı , ne zaman pompanın çalışacağı veya duracağı , saniye veya dakika veya saat olarak ekranda görülmektedir. Zaman ayarlı istenirse fiyata sıvı gres düşük seviye ışıklı sesli alarm dahildir. 4 Litre pompaların fiyatlarına metal reservuar bedeli eklenir. 6 litre plastik reservuarlı talebinizde 110 € , 6 Litre Metal reservuarlı talebinizde 70 € , 12 litre Metal reservuarlı talebinizde 95 € fiyat eklenir. 25 Litre metal reservuarlı talebinizde 250 € fiyat eklenir.
40 Litre metal reservuarlı talebinizde 290 € fiyat eklenir.

Yoruma kapalı.